حساب کاربری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ۰۷:۵۴
× ساعت کاری ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اهواز لند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اهواز لند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

اهواز لند برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای خرید دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است.

در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید.  ، با اهواز لند تماس گرفته و با ارئه شماره سفارش پیگیری ها توسط ما انجام خواهد شد.

روش استرداد وجه بصورت کارت به کارت یا نقدا امکان پذیر است.

زمان تحویل کالا توسط مشتری قابل انتخاب هست و ارسال کالا از زمانی که سفارش ثبت میشود حداقل 30 دقیقه میباشد.

ارسال کالای شما توسط پیک موتوری انجام میشود.

روش پرداخت وجه به دو روش امکان پذیر است توسط کارت خوان - پرداخت آنلاین 

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید از ساعت 8 صبح الی 24 با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرار کنید.

قوانین و مقررات اهواز لند - سوپرمارکت آنلاین
 

 امور مشتریان: سایر اهواز بخش مرکزی ، شهر اهواز، محله پاداد شهر ، خیابان شهید دباغ زاده ، خیابان محبوبی 13 ، پلاک 64 ، طبقه همکف.

تلفن : (+۹۸)6135511966

تلفن2 : 09393011457

پست الکترونیکی :support@ahvazland.com